kom: 531 185 153 e-mail: lustra@soled.pl

firma przyjazna architektomCEsoled.pl

Lustra charakteryzatorskie

Lustro charakteryzatorskie LEDSpecjalnie z myślą o wizażu przygotowaliśmy dla Państwa serię luster podświetlanych inspirowanych hollywoodzkimi charakteryzatorniami i teatralnymi garderobami.

W przypadku lustra do makijażu najistotniejsze jest odpowiednie doświetlenie twarzy. Dlatego lustra do wizażu marki SOLED produkowane są z wyselekcjonowanych żarówek LED rozmieszczonych na obrzeżach lustra. Aby zapewnić maksymalne oświetlenie, żarówki LED wystają ponad taflę lustra. Posiadają wysokie parametry świetlne i odpowiednią temperaturę barwową.

Precyzyjny wizaż

Wykorzystane w lustrach oświetlenie jest miękkie, rozproszone i chłodne. Światło LED białe zimne umożliwi precyzyjne wykonywanie makijażu - zauważenie wszelkich szczegółów i niedoskonałości skóry.

Uniwersalny indywidualizm

Lustra są uniwersalne i idealnie wkomponują się do każdego wnętrza. Bez względu na jego charakter, aranżację czy kolorystykę. Lustra LED dedykowane są przede wszystkim do charakteryzatorni filmowych, garderób teatralnych, zaplecza dla wizażystki w studiach fotograficznych, do salonów kosmetycznych bądź SPA. Zainteresują również wszystkie kobiety marzące o lustrze znanym z filmowych backstage’y. Lustro do wizażu jest produkowane na wymiar, którego Państwo potrzebują.

Bezpieczeństwo transportu

Lustra są wysyłane na terenie całej Europy, dlatego dbamy o solidność i bezpieczeństwo pakowania. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.

Wykreuj indywidualne lustro

Korzystając z niezobowiązującego konfiguratora, wybierz wymiary i zaprojektuj indywidualne lustro do wizażu, zgodne z indywidualnymi potrzebami.

Zalety

Zalety luster charakteryzatorskich marki SOLED

 • lustra do wizażu są produkowane na dowolny wymiar
 • silne doświetlenie twarzy, dzięki oświetleniu LED o najwyższych parametrach świetlnych oraz wysunięciu żarówek LED ponad taflę szkła
 • estetyczne wykonanie inspirowane hollywodzkimi charakteryzatorniami
 • wysoka energooszczędność
 • 2-letnia gwarancja

Zastosowanie

Zastosowanie luster LED do wizażu

 • lustra do charakteryzatorni (filmowych, teatralnych)
 • lustra do salonów wizażu, studiów makijażu
 • lustra dla wizażystek do studiów fotograficznych
 • lustra do toaletek w sypialniach
 • lustra do łazienek, apartamentów hotelowych
 • lustra do salonów fryzjerskich, kosmetycznych, SPA

Parametry

Parametry lustra do wizażu

 • Najwyższej jakości tafle szkła
 • Lustra posiadają na obrzeżach szlif polerowany
 • Otwory pod lustra do wizażu wycinane na precyzyjnej maszynie CNC
 • Lustra wizażowe odstają od ściany na około 60mm
 • Zastosowano wyselekcjonowane żarówki LED, posiadające certyfikaty CE i ROHS
 • Żarówki LED - gwint E27, 3W, 1szt./140lm

Montaż

Montaż luster z żarówkami


Lustra LED posiadają z tylnej strony haki potrzebne do montażu.

Konstrukcja oświetlenia wraz z zasilaniem jest odpowiednio ukryta i zabezpieczona.

Lustro z żarówkami - haki Lustro z żarówkami - haki

Akcesoria dodatkowe

Włącznik dotykowy

Do wygody użytkowania możemy przygotować w lustrze dotykowy włącznik. Koszt włącznika to dodatkowe 200zł.

Włącznik dotykowy do lustra LED Włącznik dotykowy do lustra LED

Rama aluminiowa anodowana

Do luster wizażowych istnieje możliwość zastosowania obramowanie wykonane z aluminium anodowanego w kolorze srebrnym lub złotym.

Rama aluminiowa do luster to dodatkowy koszt 30zł/mb.

Rama aluminiowa srebrna do lustra LED Rama aluminiowa złota do lustra LED


Fazowanie

Fazowanie lustra po obwodzie to dodatkowy koszt w wysokości 60zł/mb.

Jak zamówić

Jak zamówić lustro charakteryzatorskie?

W celu zamówienia lustra charakteryzatorskiego prosimy o kontakt e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Przykładowe lustra znajdziesz w sklepie internetowym: Lustra LED do wizażu.

Specjalnie z myślą o wizażu przygotowaliśmy dla Państwa serię luster podświetlanych inspirowanych hollywoodzkimi charakteryzatorniami czy teatralnymi garderobami. W przypadku lustra do makijażu najistotniejsze jest odpowiednie doświetlenie twarzy. Dlatego lustra do wizażu marki SOLED produkowane są z wyselekcjonowanych żarówek LED rozmieszczonych na obrzeżach lustra. Aby zapewnić maksymalne oświetlenie, żarówki LED wystają ponad taflę lustra. Posiadają wysokie parametry świetlne i odpowiednią temperaturę barwową.

Precyzyjny wizaż

Wykorzystane w lustrach oświetlenie jest miękkie, rozproszone i chłodne. Światło LED białe zimne umożliwi precyzyjne wykonywanie makijażu - zauważenie wszelkich szczegółów i niedoskonałości skóry.

Uniwersalny indywidualizm

Lustra są uniwersalne i idealnie wkomponują się do każdego wnętrza. Bez względu na jego charakter, aranżację czy kolorystykę. Lustra LED dedykowane są przede wszystkim do charakteryzatorni filmowych, garderób teatralnych, zaplecza dla wizażystki w studiach fotograficznych, do salonów kosmetycznych. Zainteresują również wszystkie kobiety marzące o lustrze znanym z filmowych backstage’y. Lustro do wizażu jest produkowane wymiar, którego Państwo potrzebują.

Bezpieczeństwo transportu

Lustra są wysyłane na terenie całej Polski, dlatego dbamy o solidność i bezpieczeństwo pakowania. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.

Wykreuj indywidualne lustro

Korzystając z konfiguratora, wybierając wzór oraz wymiary, zaprojektuj indywidualne lustro z podświetleniem, zgodne z oczekiwaniami.

Media